דברי המנכ״ל

שלום.
אנחנו בחברת א.גינאדי דוגלים בהתוויית רעיונות לאורח חיים אחר, שונה וטוב יותר.
אלפי דיירים שרכשו דירות בפרויקטים של א.גינאדי, לא רק התקדמו בתנאי המגורים, אלא שידרגו משמעותית את איכות החיים שלהם. כעת הם מבינים היטב את ההבדל שבין הטוב לטוב ביותר!
אנו בחברת א.גינאדי מאמינים בשרות מסור וליווי צמוד החל מיום בחירת הדירה ועד ליום קבלת חזקה ולאחריה כלפי הרוכש הן במעמד הרכישה והן לאחר קבלת החזקה בדירה ועל כך יעידו אלפי הרוכשים שחוו את חוויית הקניה מחברת א. גינאדי.
המחשבה על אורח חייו, ערכיו, הרגליו, שאיפותיו של הרוכש הם נקודת ההתחלה של תכנון כל פרויקט בחברתנו.
כבעל החברה הינני מאמין "שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים" ומתוך אמונה זו אני דוגל בשימת דגש על איכות, העסקת צוות מיומן ומקצועי אשר מתכנן ושם דגש על כל היבט וכל זווית בפרויקט תוך כדי הקפדה ומחשבה על כל פרט ופרט, שימוש בציוד בניה איכותי וחדשני ביותר לבניית הפרויקט כל זאת לצורך יצירת נכס לרוכש המשתבח לאורך השנים וכמובן שירות מסור לרוכשים שהינו מעל הכל.
הינני סמוך ובטוח כי הבית החדש שלכם באחד מהפרויקטים של חברתנו, יהווה הגשמת חלום וילווה אתכם לאורח חיים טובים ומאושרים.

בברכה,

אבדייאב גינאדי

מייסד ומנכ"ל החברה

על החברה

חברת א.גינאדי הוקמה בשנת 1985 ע"י מר אבדייב גינאדי שהינו הבעלים ומנכ"ל החברה. בתחילת דרכה ביצעה עבודות ליזמים ועם השנים הפכה ליזמית ומבצעת פרויקטים בקרקעות פרטיות שלה. לחברה מסורת רבת שנים של אחת מחברות הבנייה הפרטיות והוותיקות בישראל.

מחויבותו של מר גינאדי לתכנון ואיכות ביצוע, יחד עם השאיפה שלו למצוינות בבנייה, אפשרה לו להפוך לאחד מיזמי הנדל"ן המוכרים והמוערכים בישראל. אישיותו הכריזמטית של מר גינאדי אשר פועל עם הראש והלב כאחד ומאוהב במוצר שהוא יוצר, המסירות שלו והשקעתו בכל אבן נשמה ואהבה, בנוסף ליחס האישי המיוחד והאכפתיות של הנהלת החברה וכל צוות העובדים , הטיפול הצמוד, הקשוב, לכל דייר ושביעות רצונם של מאות דיירים מאושרים שרכשו דירות מהחברה, הם אלו שגרמו לחברת א.גינאדי להיות שם נרדף לסגנון סופר קלאס באיכות בנייה ולמוניטין רב בשוק הנדל"ן הישראלי.

החברה ידועה כחסרת פשרות באיכות של חומרי הבנייה המבטיחים עמידות לאורך שנים, כמו גם בפיתוח ויישום של מערכות בנייה מתקדמות. העיצוב והתכנון בפרויקטים מבוצעים על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל. כל זאת ביחד עם הצוות המקצועי והמהימן של החברה הינם ערובה לאיכות הבנייה, הבטיחות והסטנדרטים הגבוהים של חברת א.גינאדי.

הפרויקטים של החברה מתוכננים ונבנים בהתאמה מקסימאלית לצרכים המשתנים של הלקוחות בעידן מודרני זה תוך כדי שימת לב קפדנית לפרטים הקטנים ביותר אשר הופכים פרויקט נדל"ן למקום מגורים מלא חוויות איכותיות ונעימות.

צוות