על החברה

חברת א.גינאדי הוקמה בשנת 1985 ע"י מר אבדייב גינאדי שהינו הבעלים ומנכ"ל החברה.
בתחילת דרכה ביצעה עבודות ליזמים ועם השנים הפכה ליזמית ומבצעת פרויקטים בקרקעות פרטיות שלה.
לחברה מסורת רבת שנים של אחת מחברות הבנייה הפרטיות והוותיקות בישראל.

מחויבותו של מר גינאדי לתכנון ואיכות ביצוע, יחד עם השאיפה שלו למצוינות בבנייה, אפשרה לו להפוך לאחד מיזמי הנדל"ן המוכרים והמוערכים בישראל.

אישיותו הכריזמטית של מר גינאדי אשר פועל עם הראש והלב כאחד ומאוהב במוצר שהוא יוצר, המסירות שלו והשקעתו בכל אבן נשמה ואהבה, בנוסף ליחס האישי המיוחד והאכפתיות של הנהלת החברה וכל צוות העובדים , הטיפול הצמוד, הקשוב, לכל דייר ושביעות רצונם של מאות דיירים מאושרים שרכשו דירות מהחברה, הם אלו שגרמו לחברת א.גינאדי להיות שם נרדף לסגנון סופר קלאס באיכות בנייה ולמוניטין רב בשוק הנדל"ן הישראלי.

החברה ידועה כחסרת פשרות באיכות של חומרי הבנייה המבטיחים עמידות לאורך שנים, כמו גם בפיתוח ויישום של מערכות בנייה מתקדמות. העיצוב והתכנון בפרויקטים מבוצעים על ידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל. כל זאת ביחד עם הצוות המקצועי והמהימן של החברה הינם ערובה לאיכות הבנייה, הבטיחות והסטנדרטים הגבוהים של חברת א.גינאדי.

הפרויקטים של החברה מתוכננים ונבנים בהתאמה מקסימאלית לצרכים המשתנים של הלקוחות בעידן מודרני זה תוך כדי שימת לב קפדנית לפרטים הקטנים ביותר אשר הופכים פרויקט נדל"ן למקום מגורים מלא חוויות איכותיות ונעימות.
התמונות והתוכניות הינן להמחשה בלבד

hatima new

ego east